Ukliďme Podřipsko – zapojte se do úklidu a soutěžte o hodnotné ceny 🌳

I letos se chystáme zapojit do akce Ukliďme Česko v oficiálním světovém termínu 1. 4. 2023. Zúčastnit se samozřejmě můžete i v termínech blízkých tomuto datu. Úklidy na Podřipsku proběhnou jak organizovaně (můžete se přidat k nám či dalším organizátorům), tak po vlastní ose, kdekoliv na území Podřipska. Vyberte si místo úklidu a přihlaste se např. zde: https://www.uklidmecesko.cz/map/.

Máme pro Vás opět připraveny úklidové prostředky. Pytle na odpad, rukavice pro děti a dospělé si můžete zdarma vyzvednout v kanceláři MAS Podřipsko (Rvačov 61, Roudnice nad Labem) vždy po předchozí telefonické či písemné domluvě na čísle 602 843 159. 

Svou aktivitou se můžete zapojit do soutěže o ceny. Po zaslání fotografií z Vašich úklidových akcí vylosujeme 3 výherce. Speciální cenu si zaslouží i „nejlepší úlovek“. Své fotografie prosím zasílejte do 10.4. 2023 e-mailem na adresu martina.smejkalova@maspodripsko.cz nebo na messenger stránky MAS Podřipsko. 

Hlavní cenou cenou je vermikompostér. Další cenou je dárkový voucher na kulturní akce v Roudnici nad Labem, který do soutěže věnovala partnerská organizace Říp o.p.s. 3. výherce pak obdrží funkční triko s logem Ukliďme Česko. 

Více informací k akci se dozvíte v události zde: Ukliďme Podřipsko

 

Kde můžete odpad zanechat?

Spolupracujeme s městskými službami v Roudnici nad Labem, které přislíbily svoz pytlů s odpadem. Níže naleznete mapu svozových míst, odkud bude odpad odvezen. Prosíme zanechte pytle zavázané a na jednom místě. Mockrát děkujeme.

* Poznámka: Prosíme sebraný odpad ze Slavína odnést na kynologické cvičiště. Je domluveno, že může být uložen za plotem tak, aby skládka pytlů nebyla vidět ze silnice. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *