Jaké hodnoty uznávají naše děti?

Jste přesvědčeni, že vzdělávání by mělo být založeno na lidských hodnotách a vést k tomu, aby se děti na jejich základě rozhodovaly? Řídíte školu, jinou vzdělávací instituci, nebo jste pedagog a přejete si motivovat své spolupracovníky i děti ke změně či posílení dobré atmosféry školy? Máte vizi školy, kde jsou hodnoty součástí každodenní praxe a chcete děti i rodiče dobře připravit na změny? Anebo naopak nevěříte, že škola založená na přijetí všech dětí a dobrých vztazích je v České republice možná?

Právě na těchto otázkách je založen seminář Hodnotového vzdělávání vedenou sestrou Cyril Mooney, PhD. Získáte zde nástroje, které Vaši školu skutečně posunou směrem k efektivní výuce a spokojenosti učitelů, dětí i rodičů.

Lekce Hodnotového vzdělávání mohou ředitelé škol, pedagogičtí pracovníci a další osoby, které pracující v oblasti výchovy a vzdělávání dětí absolvovat v rámci 3 denního intenzivního semináře vedeného sestrou Cyril Mooney v termínu 25. 7. – 27. 7. 2017 v Trmicích (Základní škola, Tyršova 482).

Jedná se o akreditovaný seminář v hodnotě 3.200,- Kč, který budou mít aktéři ve vzdělávání (pedagogičtí pracovníci, vedení školy atd.) z ORP ROUDNICE NAD LABEM ZDARMA PRO PRVNÍCH 6 ZÁJEMCŮ (dopravné si každý hradí sám).  Ostatní si kurz musí uhradit sami. V případě zájmu se prosím závazně zaregistrujte na níže uvedeném odkazu a v kolonce ORP/kraj, prosím vyplňte ROUDNICE NAD LABEM.

http://www.skolacyril.org/2017/06/16/seminar-hodnotoveho-vzdelavani-se-sestrou-cyril-25-27-7-zs-trmice/

Jak je výše uvedeno, seminář je akreditovaný, avšak upozorňujeme, že není možné akreditaci uplatnit v rámci šablon (např. DVPP – inkluze), jelikož se jedná o aktivitu hrazenou z prostředků projektu MAP a jednalo by se o dvojí financování. V případě dotazů či připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.

Dále bychom Vás chtěli pozvat na 1 denní seminář Hodnotového vzdělávání v termínu 28. 7. 2017, který se bude konat v Litoměřicích. NEJEDNÁ se o akreditovaný kurz. Pro všechny aktéry vzdělávání ORP Roudnice nad Labem bude zdarma. Opět je nutné se registrovat http://www.skolacyril.org/2017/06/16/setkani-se-sestrou-cyril-v-litomericich-28-7/

Semináře jsou pořádány ve spolupráci projektů MAP Litoměřice, MAP Ústí n. L., MAP Děčín a MAP Roudnice nad Labem.

Hodnotové vzdělávání sestry Cyril je přístup ke vzdělávání, samostatný vyučovací předmět a didaktická pomůcka pro úspěšnou spolupráci pedagogů, dětí a rodičů. Pomáhá pedagogům stát se průvodcem dětí v interaktivních hodinách a nacházet nové formy výuky. Umožňuje zvládat hodiny s větším počtem žáků různé vyspělosti a vytvářet s dětmi vztah založený na důvěře, upřímnosti, empatii a vzájemném respektu. V současné době nabízíme spolupráci základním školám a pedagogickým fakultám.

 Více informací naleznete na http://www.skolacyril.org/

 

Seminář Litoměřice Seminář Ústí n. L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *