Zapojte se do venkovní masopustní výstavky masek

Rádi bychom umožnili dětem a žákům veřejnou ukázku jejich šikovnosti a tvorby, a to i těm, kteří jsou nyní z rozličných důvodů dlouhodobě z nutnosti doma.

Vzhledem k tomu, že máme již měsíc únor a mnozí si jistě povídají o masopustní tradici nebo karnevalu, bylo by skvělé vyrobit si také masopustní masky a donést je na veřejnou výstavku. Tu si uspořádáme
v Zámeckých zahradách v Roudnici nad Labem od 18. 2. 2021.

Vítán bude každý, kdo k tomuto dni donese do zahrad své výtvory a zavěsí je na připravených provázcích mezi stromy. Pokud nám dáte předem vědět o svém záměru, rádi Vám připravíme také zalaminovanou pevnou cedulku, kterou ke své tvorbě připojíte. Stejně tak, pokud máte zpracovaný zajímavý naučný text o masopustní tradici, můžete se o něj s návštěvníky podělit.

Zkuste se zaměřit také na jednotný materiál, který využijete při práci na maskách, aby bylo na první pohled vidět, ke které škole či školce patříte (např. odpadový materiál, recykl, kašírka atd.)

Masky ponecháme vystavené až do 25. 2. Můžete si je samostatně odnést nebo ponechat na místě a budou sklizeny naším týmem a uloženy na MAS Podřipsko.

Těšíme se na každou masku, všechny budou nafoceny a zveřejněny na našich médiích (a možná se právě Vaše objeví také v tisku…)

Info je možné libovolně šířit a zapojit kohokoliv, rodiče, prarodiče, tvořivé nadšence a přátele.
Sdílení je možné i přes facebook: https://www.facebook.com/maproudnicko

masopustní masky-page-001

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *